Üvegek es palackok Csavarzár, PP műanyag, fekete, a nyíláshoz: 70/400
Tételszám : 100000930
Csavarzár, PP műanyag, fekete, a nyíláshoz: 70/400
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
121 Ft
20
114 Ft
5%
50
110 Ft
9%
100
107 Ft
11%
250
89 Ft
26%
500
82 Ft
32%
1.000
78 Ft
35%
2.500
71 Ft
41%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 121 Ft 121 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fekete csavarzár tartós polipropilénből (PP), kifejezetten 70/400-as nyílásokhoz készítve. A kerek kialakítás biztos és megbízható tömítést garantál. A zár erős anyagminőségével és precíz illeszkedésével tűnik ki, amely megakadályozza a szivárgást és egyszerű kezelhetőséget biztosít.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 12 mm |
| Súly | 7 g |
| Átmérő - Külső | 72 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | 70/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fekete csavarzár tartós polipropilénből (PP), kifejezetten 70/400-as nyílásokhoz készítve. A kerek kialakítás biztos és megbízható tömítést garantál. A zár erős anyagminőségével és precíz illeszkedésével tűnik ki, amely megakadályozza a szivárgást és egyszerű kezelhetőséget biztosít.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 12 mm |
| Súly | 7 g |
| Átmérő - Külső | 72 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | 70/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























