Üvegek es palackok Csavarzáras kerek palack fecskendőbetéttel, PE-műanyag, fehér, nyílásra: DIN 18
Tételszám : 100000630
Csavarzáras kerek palack fecskendőbetéttel, PE-műanyag, fehér, nyílásra: DIN 18
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
203 Ft
20
192 Ft
5%
50
189 Ft
6%
100
185 Ft
8%
250
153 Ft
24%
500
142 Ft
30%
1.000
135 Ft
33%
2.500
121 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 203 Ft 203 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fehér csavaros kupak masszív PE műanyagból készült, és tökéletesen illeszkedik a DIN 18 nyakú kerek üvegekre. Praktikus fecskendőbetétjének köszönhetően egyszerű és pontos adagolást tesz lehetővé. Ideális biztonságos és tiszta használatra különböző területeken.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 20 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 10 g |
| Átmérő - Külső | 31,9 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | DIN 18 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fehér csavaros kupak masszív PE műanyagból készült, és tökéletesen illeszkedik a DIN 18 nyakú kerek üvegekre. Praktikus fecskendőbetétjének köszönhetően egyszerű és pontos adagolást tesz lehetővé. Ideális biztonságos és tiszta használatra különböző területeken.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 20 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 10 g |
| Átmérő - Külső | 31,9 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | DIN 18 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























