Üvegek es palackok Csúcsborítás típus 3, gumi, piros
Tételszám : 100003070
Csúcsborítás típus 3, gumi, piros
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
751 Ft
10
726 Ft
3%
20
705 Ft
6%
50
694 Ft
7%
100
559 Ft
25%
200
538 Ft
28%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 751 Ft 751 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 3. típusú must sapka alkalmas a házi készítésű must, a lé és még sok más légmentességi és biztonságos bezárására. Különösen alkalmas üveggömbökhöz. Étel. Többszörös használatra alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 53 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 23 g |
| Átmérő - Külső | 44 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 3. típusú must sapka alkalmas a házi készítésű must, a lé és még sok más légmentességi és biztonságos bezárására. Különösen alkalmas üveggömbökhöz. Étel. Többszörös használatra alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 53 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 23 g |
| Átmérő - Külső | 44 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















