Üvegek es palackok Fedőlap 250 ml-es 'Magic'-hez, PP műanyag, fehér
Tételszám : 100000110
Fedőlap 250 ml-es 'Magic'-hez, PP műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
75 Ft
20
71 Ft
5%
50
68 Ft
9%
100
64 Ft
14%
250
57 Ft
24%
500
53 Ft
29%
1.000
43 Ft
42%
2.500
39 Ft
48%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 75 Ft 75 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér burkolatkorong a kozmetikumok tisztításához a PP műanyagból készült 250 ml -es „varázslatos” nyakkendőhöz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 75,6 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér burkolatkorong a kozmetikumok tisztításához a PP műanyagból készült 250 ml -es „varázslatos” nyakkendőhöz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 75,6 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















