Üvegek es palackok Fedőlap 50 ml-es 'Bianca' számára, PP műanyag, fehér
Tételszám : 100000140
Fedőlap 50 ml-es 'Bianca' számára, PP műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
53 Ft
20
43 Ft
18%
50
39 Ft
26%
100
36 Ft
32%
250
32 Ft
39%
500
28 Ft
47%
1.000
25 Ft
52%
2.500
21 Ft
60%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 53 Ft 53 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér burkolatok egy 50 ml -es kozmetikai tégelyhez, PP műanyagból készült. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 2,8 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 46,1 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér burkolatok egy 50 ml -es kozmetikai tégelyhez, PP műanyagból készült. Ilyen módon a záró adagok hosszú távon tiszta maradnak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 2,8 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 46,1 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















