Üvegek es palackok Fogantyúdugó 18 mm, fa/műanyag, nyílásra: parafa
Tételszám : 100040470
Fogantyúdugó 18 mm, fa/műanyag, nyílásra: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
273 Ft
10
269 Ft
1%
20
266 Ft
2%
50
255 Ft
6%
100
251 Ft
8%
200
205 Ft
24%
500
201 Ft
26%
1.000
187 Ft
31%
5.000
162 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 273 Ft 273 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 18 mm-es fogantyús dugó egy precízen elkészített, kerek záróelem, amely optimális tömítést biztosít. Műanyag dugóból és kiváló minőségű fából készült kupakból áll, amely stabil szerkezetet és tartósságot nyújt. Egy klasszikus, megbízható palackzár, amely egyetlen háztartásból sem hiányozhat.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 9 g |
| Szín | Bézs |
| Száj mérete | ⌀ 18 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 18 mm-es fogantyús dugó egy precízen elkészített, kerek záróelem, amely optimális tömítést biztosít. Műanyag dugóból és kiváló minőségű fából készült kupakból áll, amely stabil szerkezetet és tartósságot nyújt. Egy klasszikus, megbízható palackzár, amely egyetlen háztartásból sem hiányozhat.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 9 g |
| Szín | Bézs |
| Száj mérete | ⌀ 18 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















