Üvegek es palackok Hőre zsugorodó kapszula 22x35, PVC-műanyag
Tételszám : 100030340
Hőre zsugorodó kapszula 22x35, PVC-műanyag
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
114 Ft
10
110 Ft
3%
20
107 Ft
6%
100
103 Ft
9%
200
85 Ft
25%
500
78 Ft
31%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 114 Ft 114 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az XS típusú CRAP kapszula átlátszó (bontási sáv nélkül), amely hőre elhelyezett filmből áll, hevítéskor zsugorodik a palack nyak körül. A borosüvegek befejezéséhez. Más méretben/variációkban kapható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 0,1 g |
| Átmérő - Külső | 22 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az XS típusú CRAP kapszula átlátszó (bontási sáv nélkül), amely hőre elhelyezett filmből áll, hevítéskor zsugorodik a palack nyak körül. A borosüvegek befejezéséhez. Más méretben/variációkban kapható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 35 mm |
| Súly | 0,1 g |
| Átmérő - Külső | 22 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















