Üvegek es palackok Hőre zsugorodó kapszula 32x41, PVC-műanyag, ezüst
Tételszám : 100005640
Hőre zsugorodó kapszula 32x41, PVC-műanyag, ezüst
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
114 Ft
20
110 Ft
3%
100
107 Ft
6%
200
103 Ft
9%
500
85 Ft
25%
1.000
78 Ft
31%
2.000
75 Ft
34%
5.000
68 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 114 Ft 114 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A zsugorodó kapszula, amelynek átmérője 32 mm -es ezüst színű, bontási sávból áll, amely hőre elhelyezett fóliából áll, melegítéskor zsugorodik a palacknyak körül. A borosüvegek befejezéséhez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A zsugorodó kapszula, amelynek átmérője 32 mm -es ezüst színű, bontási sávból áll, amely hőre elhelyezett fóliából áll, melegítéskor zsugorodik a palacknyak körül. A borosüvegek befejezéséhez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























