Üvegek es palackok Hőre zsugorodó kapszula 32x41, PVC-műanyag, ibolya
Tételszám : 100028920
Hőre zsugorodó kapszula 32x41, PVC-műanyag, ibolya
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
128 Ft
20
125 Ft
2%
100
121 Ft
5%
200
117 Ft
8%
500
103 Ft
19%
1.000
100 Ft
21%
2.000
89 Ft
30%
5.000
78 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 128 Ft 128 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az M típusú zsugorodó kapszula, amely hőre elhelyezett fóliából áll, melegítéskor zsugorodik a palack nyak körül. A palackok befejezéséhez. Más méretben/variációkban kapható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Ibolyakék |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az M típusú zsugorodó kapszula, amely hőre elhelyezett fóliából áll, melegítéskor zsugorodik a palack nyak körül. A palackok befejezéséhez. Más méretben/variációkban kapható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Ibolyakék |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















