Üvegek es palackok Hőre zsugorodó kapszula 41,5x61, PVC műanyag
Tételszám : 100002240
Hőre zsugorodó kapszula 41,5x61, PVC műanyag
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
117 Ft
10
114 Ft
2%
20
110 Ft
5%
100
107 Ft
8%
200
89 Ft
23%
500
85 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 117 Ft 117 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az átlátszó zsugorodási kapszula, amelynek átmérője 41,5 mm, bontási sávval, amely hőre elhelyezett fóliából áll, melegítéskor zsugorodik a palacknyak körül. A borosüvegek befejezéséhez. Más méretben/variációkban kapható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 61 mm |
| Súly | 0,1 g |
| Átmérő - Külső | 41,5 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az átlátszó zsugorodási kapszula, amelynek átmérője 41,5 mm, bontási sávval, amely hőre elhelyezett fóliából áll, melegítéskor zsugorodik a palacknyak körül. A borosüvegek befejezéséhez. Más méretben/variációkban kapható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 61 mm |
| Súly | 0,1 g |
| Átmérő - Külső | 41,5 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















