Üvegek es palackok Hőzsugorító kapszula 34x36, PVC-műanyag
Tételszám : 100029000
Hőzsugorító kapszula 34x36, PVC-műanyag
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
121 Ft
20
117 Ft
3%
100
114 Ft
5%
200
110 Ft
9%
500
89 Ft
26%
1.000
85 Ft
29%
2.000
82 Ft
32%
5.000
71 Ft
41%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 121 Ft 121 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 34×36 zsugorkapszula (letépő szalag nélkül) hőre lágyuló PVC-ből készül, amely melegítéskor szilárdan körbeöleli a palack nyakát. Alkalmas GPI 28 méretű záróelemek befejezésére. A zsugorodó kapszula hidegálló.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 36 mm |
| Súly | 0,1 g |
| Átmérő - Külső | 34 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 34×36 zsugorkapszula (letépő szalag nélkül) hőre lágyuló PVC-ből készül, amely melegítéskor szilárdan körbeöleli a palack nyakát. Alkalmas GPI 28 méretű záróelemek befejezésére. A zsugorodó kapszula hidegálló.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 36 mm |
| Súly | 0,1 g |
| Átmérő - Külső | 34 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















