Üvegek es palackok Húzózáró kapszula 32x41, PVC műanyag, terrakotta
Tételszám : 100028880
Húzózáró kapszula 32x41, PVC műanyag, terrakotta
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
125 Ft
20
121 Ft
3%
100
117 Ft
6%
200
114 Ft
8%
500
100 Ft
20%
1.000
89 Ft
28%
2.000
85 Ft
32%
5.000
75 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 125 Ft 125 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az M típusú terrakotta zsugorodó kapszula, amely hőre láncolt fóliából áll, hevítéskor zsugorodik a palack nyak körül. A palackok befejezéséhez. Más méretben/variációkban kapható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az M típusú terrakotta zsugorodó kapszula, amely hőre láncolt fóliából áll, hevítéskor zsugorodik a palack nyak körül. A palackok befejezéséhez. Más méretben/variációkban kapható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 1 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















