Westmark Inox kiöntő kupakkal, rozsdamentes acél, ezüst

Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Rozsdamentes acélból és fekete polikorból készült gastro kiöntő, műanyag zárókupakkal. Kiválóan alkalmas kereskedelmi felhasználásra.
18,0 és 21,5 mm közötti üvegnyakakhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 97 mm |
| Súly | 9 g |
| Átmérő - Külső | 29 mm |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Rozsdamentes acélból és fekete polikorból készült gastro kiöntő, műanyag zárókupakkal. Kiválóan alkalmas kereskedelmi felhasználásra.
18,0 és 21,5 mm közötti üvegnyakakhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 97 mm |
| Súly | 9 g |
| Átmérő - Külső | 29 mm |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.














