Üvegek es palackok Kockás textil fedő 12x12, négyzet alakú, textil, kék, nyílás: TO38-TO53
Tételszám : 100028230
Kockás textil fedő 12x12, négyzet alakú, textil, kék, nyílás: TO38-TO53
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
263 Ft
20
253 Ft
3%
50
239 Ft
9%
100
235 Ft
10%
200
192 Ft
26%
500
189 Ft
28%
1.000
182 Ft
30%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 263 Ft 263 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 'Karo benzin' szövet kakasok szép dekoráció a lekvárpoharak számára. A kézbesítés már tartalmazza a jobb, természetes, colored textilhurokot. Alkalmazható a poharakhoz, a bezárásokkal, a 43 -as TO53 -ra, az 58 -ra.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Pamut (100%) |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 0,1 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Súly | 1 g |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 'Karo benzin' szövet kakasok szép dekoráció a lekvárpoharak számára. A kézbesítés már tartalmazza a jobb, természetes, colored textilhurokot. Alkalmazható a poharakhoz, a bezárásokkal, a 43 -as TO53 -ra, az 58 -ra.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Pamut (100%) |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 0,1 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Súly | 1 g |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















