Üvegek es palackok Kupak típus 4, gumi, piros
Tételszám : 100003080
Kupak típus 4, gumi, piros
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
961 Ft
10
958 Ft
0%
20
954 Ft
0%
50
951 Ft
1%
100
947 Ft
1%
200
943 Ft
1%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 961 Ft 961 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 4. típusú must sapka alkalmas a házi készítésű must, a lé és még sok más légmentességi és biztonságos bezárására. Különösen alkalmas üveggömbökhöz. Étel. Többszörös használatra alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 61 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 30 g |
| Átmérő - Külső | 55 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 4. típusú must sapka alkalmas a házi készítésű must, a lé és még sok más légmentességi és biztonságos bezárására. Különösen alkalmas üveggömbökhöz. Étel. Többszörös használatra alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 61 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 30 g |
| Átmérő - Külső | 55 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















