Üvegek es palackok Kupak típus 4a, gumi, piros
Tételszám : 100003090
Kupak típus 4a, gumi, piros
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 114 Ft
10
1 086 Ft
2%
20
1 047 Ft
6%
50
1 025 Ft
7%
100
840 Ft
24%
200
805 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 114 Ft 1 114 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 4A legkisebb típusú, a házi készítésű kötelezettség, a gyümölcslé és még sok más légmentesség és biztonságos bezárásához alkalmas. Alkalmas a 10.0L és 25L közötti léggömb -palackokhoz. Étel. Többszörös használatra alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 63 mm |
| Súly | 43 g |
| Átmérő - Külső | 60 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 4A legkisebb típusú, a házi készítésű kötelezettség, a gyümölcslé és még sok más légmentesség és biztonságos bezárásához alkalmas. Alkalmas a 10.0L és 25L közötti léggömb -palackokhoz. Étel. Többszörös használatra alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 63 mm |
| Súly | 43 g |
| Átmérő - Külső | 60 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















