Üvegek es palackok Mini csatt, műanyag, piros-fehér
Tételszám : 100039440
Mini csatt, műanyag, piros-fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
164 Ft
20
160 Ft
2%
50
157 Ft
4%
100
153 Ft
6%
200
125 Ft
23%
750
121 Ft
26%
1.500
114 Ft
30%
3.000
103 Ft
37%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 164 Ft 164 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A kapcsos zár szerkezete biztos zárolást és egyszerű kezelhetőséget garantál, ami sokoldalú felhasználást tesz lehetővé. Az anyag magas stabilitást és tartósságot biztosít, így a zár megbízhatóan alkalmazható különböző területeken.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 42 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 10 g |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | Mini |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A kapcsos zár szerkezete biztos zárolást és egyszerű kezelhetőséget garantál, ami sokoldalú felhasználást tesz lehetővé. Az anyag magas stabilitást és tartósságot biztosít, így a zár megbízhatóan alkalmazható különböző területeken.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 42 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 10 g |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | Mini |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















