Üvegek es palackok Mostkappe típus 2, gumi, piros
Tételszám : 100003060
Mostkappe típus 2, gumi, piros
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 7 103 Ft 7 103 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 2. típusú must sapka alkalmas mindenféle bor, lé és szeszes ital légmentességi és biztonságos bezárására. Szinte minden, 0,7-1,0 liter palackhoz illeszkedik. Étel. Többszörös használatra alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 30 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 7 g |
| Átmérő - Külső | 33 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 2. típusú must sapka alkalmas mindenféle bor, lé és szeszes ital légmentességi és biztonságos bezárására. Szinte minden, 0,7-1,0 liter palackhoz illeszkedik. Étel. Többszörös használatra alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 30 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 7 g |
| Átmérő - Külső | 33 mm |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















