Üvegek es palackok Természetcímke, ovális, papír, zöld-barna
Tételszám : 100010780
Természetcímke, ovális, papír, zöld-barna
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
164 Ft
10
160 Ft
2%
20
157 Ft
4%
50
153 Ft
6%
100
125 Ft
23%
200
121 Ft
26%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 164 Ft 164 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Természetes címke 'ovális' - zöld rand önálló címke palackok, szemüvegek, ajándékok és még sok más dekoratív címkézéséhez.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 57 mm |
| Súly | 1 g |
| Szín | Zöld |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Természetes címke 'ovális' - zöld rand önálló címke palackok, szemüvegek, ajándékok és még sok más dekoratív címkézéséhez.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 57 mm |
| Súly | 1 g |
| Szín | Zöld |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.




















