Üvegek es palackok Zsugorhüvely 41,5x42, PVC-műanyag
Tételszám : 100019580
Zsugorhüvely 41,5x42, PVC-műanyag
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
117 Ft
20
114 Ft
2%
100
110 Ft
5%
200
107 Ft
8%
500
89 Ft
23%
1.000
85 Ft
27%
2.000
78 Ft
33%
5.000
71 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 117 Ft 117 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az átlátszó, 41,5×42 zsugorodó kapszula (letéphető szalag nélkül) hőre lágyuló PVC-ből készül, amely melegítéskor zsugorodik, és tökéletesen illeszkedik a palack nyakába. Ideális a borospalackok tökéletes finomításához. Zsugorkapszuláink hidegállóak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 42 mm |
| Súly | 0,1 g |
| Átmérő - Külső | 41,5 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az átlátszó, 41,5×42 zsugorodó kapszula (letéphető szalag nélkül) hőre lágyuló PVC-ből készül, amely melegítéskor zsugorodik, és tökéletesen illeszkedik a palack nyakába. Ideális a borospalackok tökéletes finomításához. Zsugorkapszuláink hidegállóak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 42 mm |
| Súly | 0,1 g |
| Átmérő - Külső | 41,5 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















