Avery Zweckform Zweckform címkék 'Házi készítésű', téglalap alakú, papír, fekete
Tételszám : 100032400
Zweckform címkék 'Házi készítésű', téglalap alakú, papír, fekete
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
915 Ft
10
890 Ft
2%
20
861 Ft
5%
50
836 Ft
8%
100
689 Ft
24%
200
664 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 915 Ft 915 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Leírható háztartási címkék „Fekete színű” a cél formatervezési sorozatának „Home” '' HOME '' Az ön adagoló címkéi vonzó kialakításban (élénk tét hullám alakú színes kontúrral és az alkalmazás kézírásával/ön-fantasztikájával) szövegmezővel Az önfenék alkalmasak a házi készítésű ételek dekorációs címkézésére, de a bántalmazáshoz és a dekorációhoz is. Csomagolóegység: 2 levél = 10 címke. A megadott dimenziók a teljes csomagolásra vonatkoznak.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Fekete |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Leírható háztartási címkék „Fekete színű” a cél formatervezési sorozatának „Home” '' HOME '' Az ön adagoló címkéi vonzó kialakításban (élénk tét hullám alakú színes kontúrral és az alkalmazás kézírásával/ön-fantasztikájával) szövegmezővel Az önfenék alkalmasak a házi készítésű ételek dekorációs címkézésére, de a bántalmazáshoz és a dekorációhoz is. Csomagolóegység: 2 levél = 10 címke. A megadott dimenziók a teljes csomagolásra vonatkoznak.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Fekete |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.









