Avery Zweckform Zweckform címkék „Zöld keret”, papír, zöld
Tételszám : 100031170
Zweckform címkék „Zöld keret”, papír, zöld
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
968 Ft
10
940 Ft
2%
20
908 Ft
6%
50
890 Ft
8%
100
726 Ft
25%
200
705 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Leírható háztartási címkék „Lovely Green” a cél formatervezési sorozatának „Home”. Ezek az egyénileg alkalmazható háztartási címkék ideálisak mindenféle kézműves szépítéséhez, valamint házi dugók, lekvárok, konzerváruk és italok. Csomagolóegység: 2 levél
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Zöld |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Leírható háztartási címkék „Lovely Green” a cél formatervezési sorozatának „Home”. Ezek az egyénileg alkalmazható háztartási címkék ideálisak mindenféle kézműves szépítéséhez, valamint házi dugók, lekvárok, konzerváruk és italok. Csomagolóegység: 2 levél
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Zöld |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.









