Avery Zweckform Zweckform matrica 'Ábécé', téglalap alakú, műanyag, arany
Tételszám : 100019390
Zweckform matrica 'Ábécé', téglalap alakú, műanyag, arany
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
926 Ft
10
897 Ft
3%
20
872 Ft
5%
50
854 Ft
7%
100
701 Ft
24%
200
676 Ft
26%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 926 Ft 926 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A „Home” című „Home” című tervezési sorozatból származó „ábécé átlátszó” kudarcok Az ön adagoló címkéi alkalmasak díszítésre és bántalmazásra, megkülönböztetéshez és címkézéshez. Ragasznak a szemüvegekhez, palackokhoz, ajándékokhoz, kártyákhoz és sok más anyaghoz.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Fólia |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Arany |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A „Home” című „Home” című tervezési sorozatból származó „ábécé átlátszó” kudarcok Az ön adagoló címkéi alkalmasak díszítésre és bántalmazásra, megkülönböztetéshez és címkézéshez. Ragasznak a szemüvegekhez, palackokhoz, ajándékokhoz, kártyákhoz és sok más anyaghoz.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Fólia |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Arany |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.









