Üvegek es palackok 1.000 ml univerzális üvegpalack, nyak: PP 28
Tételszám : 100035370
1.000 ml univerzális üvegpalack, nyak: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
729 Ft
10
711 Ft
2%
20
686 Ft
5%
50
668 Ft
8%
100
549 Ft
24%
200
528 Ft
27%
352
513 Ft
29%
704
438 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 729 Ft 729 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az 1000 ml -es univerzális palack MCA sokoldalú - és ez kis áron. Juice, likőr, szirup, limonádé, üdítőitalok, szeszes italok stb.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 309 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 480 , 533 g |
| Térfogat | 1000 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 1035 ml |
| Átmérő - Külső | 85 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az 1000 ml -es univerzális palack MCA sokoldalú - és ez kis áron. Juice, likőr, szirup, limonádé, üdítőitalok, szeszes italok stb.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 309 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 480 , 533 g |
| Térfogat | 1000 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 1035 ml |
| Átmérő - Külső | 85 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























