Üvegek es palackok 1.500 ml üvegpalack 'Tulipano', nyak: parafa
Tételszám : 100020560
1.500 ml üvegpalack 'Tulipano', nyak: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
4 974 Ft
10
4 825 Ft
2%
20
4 694 Ft
5%
50
4 574 Ft
8%
100
3 628 Ft
27%
216
3 479 Ft
30%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 4 974 Ft 4 974 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A már meggyőzött méretek: Az 1500 ml -es átlátszó üveg „Tulipano” csaknem fél méter magas és 1,4 kilogramm nehéz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 480 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 1400 , 1422 g |
| Térfogat | 1500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 1530 ml |
| Átmérő - Külső | 150,8 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A már meggyőzött méretek: Az 1500 ml -es átlátszó üveg „Tulipano” csaknem fél méter magas és 1,4 kilogramm nehéz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 480 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 1400 , 1422 g |
| Térfogat | 1500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 1530 ml |
| Átmérő - Külső | 150,8 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























