Üvegek es palackok 100 ml üvegpalack 'Timmy', téglalap alakú, nyílás: parafa
Tételszám : 100016130
100 ml üvegpalack 'Timmy', téglalap alakú, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
911 Ft
20
908 Ft
0%
50
861 Ft
5%
100
797 Ft
12%
200
783 Ft
14%
396
761 Ft
16%
792
729 Ft
19%
1.584
572 Ft
37%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 911 Ft 911 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 100 ml -es 'Timmy' egy nagy minőségű palack, nehéz talajjal. Alkalmas likőrökre és mindenféle szellemre.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 130 , 131 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 42,8 mm |
| Súly | 250 g |
| Térfogat | 100 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 110 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 100 ml -es 'Timmy' egy nagy minőségű palack, nehéz talajjal. Alkalmas likőrökre és mindenféle szellemre.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 130 , 131 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 42,8 mm |
| Súly | 250 g |
| Térfogat | 100 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 110 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























