Üvegek es palackok 100 ml üvegpalack 'Tulipano', nyílás: parafa
Tételszám : 100018170
100 ml üvegpalack 'Tulipano', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
797 Ft
24
775 Ft
2%
72
750 Ft
5%
120
735 Ft
7%
216
600 Ft
24%
408
575 Ft
27%
816
560 Ft
29%
1.600
477 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 797 Ft 797 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 'Tulipano' egy 100 ml-es átlátszó üvegpalack, dekoratív hagymás testtel és hosszú, karcsú nyakkal. Alkalmas többek között olajok, likőrök és szeszes italok palackozására, és parafával zárható. A kis üvegpalack mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, és alkalmas mikrohullámú és tradicionális sütőkhöz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 102,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 105 , 110 g |
| Térfogat | 100 ml |
| Átmérő - Külső | 62 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 'Tulipano' egy 100 ml-es átlátszó üvegpalack, dekoratív hagymás testtel és hosszú, karcsú nyakkal. Alkalmas többek között olajok, likőrök és szeszes italok palackozására, és parafával zárható. A kis üvegpalack mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, és alkalmas mikrohullámú és tradicionális sütőkhöz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 102,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 105 , 110 g |
| Térfogat | 100 ml |
| Átmérő - Külső | 62 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























