Üvegek es palackok 200 ml üveges palack 'Vienna', nyak: parafa
Tételszám : 100029690
200 ml üveges palack 'Vienna', nyak: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
908 Ft
24
883 Ft
2%
72
854 Ft
5%
120
830 Ft
8%
264
684 Ft
24%
600
659 Ft
27%
1.200
630 Ft
30%
2.387
545 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
A 'Vienna' kollekció elegáns, 200 ml-es üvegpalackja vastag üvegtalpával nyűgöz le, amely maximális stabilitást biztosít, valamint harmonikus kialakításával, amely ötvözi a funkcionalitást és az esztétikát. Ez a tökéletes üveg likőrök és különféle szeszes italok számára. A termék mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint mikrohullámú és tradicionális sütőben is biztonságos a használata.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 144,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 300 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 211 ml |
| Átmérő - Külső | 62,2 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 'Vienna' kollekció elegáns, 200 ml-es üvegpalackja vastag üvegtalpával nyűgöz le, amely maximális stabilitást biztosít, valamint harmonikus kialakításával, amely ötvözi a funkcionalitást és az esztétikát. Ez a tökéletes üveg likőrök és különféle szeszes italok számára. A termék mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint mikrohullámú és tradicionális sütőben is biztonságos a használata.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 144,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 300 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 211 ml |
| Átmérő - Külső | 62,2 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























