Üvegek es palackok 200 ml üvegpalack 'Csibe', nyílás: parafa

Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fedezze fel a varázslatos 200 ml-es üvegpalackot aranyos csibedeszájjal! A részletes dombornyomás egy frissen kikelt csibére emlékeztet – igazi látványosság bármely asztalon. Tökéletes ajándéknak, különleges alkalmakra vagy eredeti csomagolásként házi likőrök, szirupok és egyéb készítmények számára.
Az üveg formatervezett fogantyús dugóval zárható.
| Alak - Alap | Csibe |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 128,3 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 325 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 208 ml |
| Átmérő - Külső | 52 , 76 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Fedezze fel a varázslatos 200 ml-es üvegpalackot aranyos csibedeszájjal! A részletes dombornyomás egy frissen kikelt csibére emlékeztet – igazi látványosság bármely asztalon. Tökéletes ajándéknak, különleges alkalmakra vagy eredeti csomagolásként házi likőrök, szirupok és egyéb készítmények számára.
Az üveg formatervezett fogantyús dugóval zárható.
| Alak - Alap | Csibe |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 128,3 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 325 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 208 ml |
| Átmérő - Külső | 52 , 76 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















