Üvegek es palackok 200 ml üvegpalack 'Cube', négyzet alakú, nyak: PP 28
Tételszám : 100030780
200 ml üvegpalack 'Cube', négyzet alakú, nyak: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
966 Ft
30
937 Ft
3%
60
905 Ft
6%
105
888 Ft
8%
255
722 Ft
25%
405
700 Ft
27%
750
679 Ft
29%
1.232
577 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 966 Ft 966 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az átlátszó üvegből készült, dekoratív 200 ml-es 'Cube' palack csavaros kupakkal (PP 28) rendelkezik, és kocka alakú kialakítás jellemzi. Kiváló minősége és vastag alapja tökéletes palackká teszi likőrök, szeszes italok, olajok és aromás esszenciák számára. Az üvegpalack mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőhöz is alkalmas.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 100,2 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 72,1 mm |
| Súly | 494 , 507 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 215 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | PP 28 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az átlátszó üvegből készült, dekoratív 200 ml-es 'Cube' palack csavaros kupakkal (PP 28) rendelkezik, és kocka alakú kialakítás jellemzi. Kiváló minősége és vastag alapja tökéletes palackká teszi likőrök, szeszes italok, olajok és aromás esszenciák számára. Az üvegpalack mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőhöz is alkalmas.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 100,2 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 72,1 mm |
| Súly | 494 , 507 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 215 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | PP 28 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























