Üvegek es palackok 200 ml üvegpalack 'Dama Ovale', ovális, nyílás: parafa
Tételszám : 100019750
200 ml üvegpalack 'Dama Ovale', ovális, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
833 Ft
20
815 Ft
2%
50
790 Ft
5%
100
618 Ft
25%
200
592 Ft
28%
405
589 Ft
29%
910
585 Ft
29%
1.820
542 Ft
34%
Semmi sincs kiválasztva
A 200 ml -es átlátszó üveg palack stílusosan bemutatja finomságait, és ideális ajándékként. A dekoratív palack alaprajza ovális, és a száj felé megújul.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 320 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 43 , 62 mm |
| Súly | 350 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 215 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 18 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 200 ml -es átlátszó üveg palack stílusosan bemutatja finomságait, és ideális ajándékként. A dekoratív palack alaprajza ovális, és a száj felé megújul.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 320 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 43 , 62 mm |
| Súly | 350 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 215 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 18 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























