Üvegek es palackok 200 ml üvegpalack 'koporsó', nyílás: parafa
Tételszám : 100032490
200 ml üvegpalack 'koporsó', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 808 Ft
20
1 776 Ft
1%
50
1 589 Ft
12%
100
1 564 Ft
13%
200
1 521 Ft
15%
350
1 478 Ft
18%
624
1 417 Ft
21%
1.248
1 320 Ft
26%
Semmi sincs kiválasztva
Meghatározhatja, hogy mely kincseket rejtik el ebben a koporsóban, ha kitöltjük a gyönyörű hátborzongató, 200 ml -es átlátszó üveg „Finito” -t, amellyel szeretne! Mi lenne például egy méregzöld alma kiwi likőr vagy egy vérvörös cseresznye vágás? Ez az egyedülálló motívumos palack klasszikus hatszögletű koporsó alakú, tippelt szegecsekkel és fogantyúkkal, és az elülső csontváz megkönnyebbülése minden Halloween parti számára abszolút kötelező, és minden horror ventilátor szívét gyorsabban veri.
| Alak - Alap | Koporsó |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 192 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 38 mm |
| Súly | 350 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Meghatározhatja, hogy mely kincseket rejtik el ebben a koporsóban, ha kitöltjük a gyönyörű hátborzongató, 200 ml -es átlátszó üveg „Finito” -t, amellyel szeretne! Mi lenne például egy méregzöld alma kiwi likőr vagy egy vérvörös cseresznye vágás? Ez az egyedülálló motívumos palack klasszikus hatszögletű koporsó alakú, tippelt szegecsekkel és fogantyúkkal, és az elülső csontváz megkönnyebbülése minden Halloween parti számára abszolút kötelező, és minden horror ventilátor szívét gyorsabban veri.
| Alak - Alap | Koporsó |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 192 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 38 mm |
| Súly | 350 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























