Üvegek es palackok 200 ml üvegpalack 'Shiny', téglalap alakú, nyílás: parafa
Tételszám : 100025000
200 ml üvegpalack 'Shiny', téglalap alakú, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 095 Ft
20
1 063 Ft
2%
50
1 031 Ft
5%
100
1 009 Ft
7%
200
822 Ft
24%
663
797 Ft
27%
1.326
772 Ft
29%
2.652
661 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 095 Ft 1 095 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 200 ml -es átlátszó üveg „fényes” egy vonzó palack, téglalap alakú alapterülettel. Alkalmas likőrökre, szellemekre és esszenciákra.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 164 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 350 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 210 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 200 ml -es átlátszó üveg „fényes” egy vonzó palack, téglalap alakú alapterülettel. Alkalmas likőrökre, szellemekre és esszenciákra.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 164 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 350 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 210 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























