Üvegek es palackok 250 ml műanyag doboz 'Securilock', PP, fehér, nyílás: csavarzár
Tételszám : 100023680
250 ml műanyag doboz 'Securilock', PP, fehér, nyílás: csavarzár
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
354 Ft
15
340 Ft
3%
30
329 Ft
7%
60
318 Ft
10%
105
268 Ft
24%
255
261 Ft
26%
795
239 Ft
32%
1.584
211 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 354 Ft 354 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 250 ml -es csavaros kupak „Safety First” lezáró szalagjai eredeti mutatóként szolgálnak, amely biztosítja az ügyfelet, hogy az áruk valóban elérte őt.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 81 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 25 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Átmérő - Külső | 73 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 250 ml -es csavaros kupak „Safety First” lezáró szalagjai eredeti mutatóként szolgálnak, amely biztosítja az ügyfelet, hogy az áruk valóban elérte őt.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 81 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 25 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Átmérő - Külső | 73 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















