
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PET |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 129 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 19 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 270 ml |
| Átmérő - Külső | 58,2 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | 24/41 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2025. január 21. 14:11
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PET |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 129 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 19 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 270 ml |
| Átmérő - Külső | 58,2 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | 24/41 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2025. január 21. 14:11
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin

250 ml PET-palack „Boston“ – formatervezett, funkcionális és sokoldalúan használható
A Flaschenland „PET GPI 410“ termékcsaládja kiváló minőségű, 250 ml-es PET-palackokat tartalmaz a „Boston“ modellcsaládból, melyeket masszív műanyag kivitelezésük és a szabványos 24/410-es nyakméret jellemez. Ezek a tárolók tartósságot és sokoldalú felhasználhatóságot ötvöznek, különösen kozmetikai alkalmazásokra tervezve. A palackok strapabíró PET-műanyagból készülnek, amely nemcsak könnyű és törésálló, hanem kiváló gátat képez a nedvesség és a levegő ellen is. 250 ml-es űrtartalmukkal és szabványos 24/410-es nyakméretükkel egyszerű töltést és kompatibilitást biztosítanak számos záró- és adagolófejjel. A tároló kerek formája kényelmes fogást garantál.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























