Üvegek es palackok 250 ml üvegpalack 'Cilindrica', nyílás: PP 28
Tételszám : 100011420
250 ml üvegpalack 'Cilindrica', nyílás: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
509 Ft
20
495 Ft
2%
88
477 Ft
6%
132
470 Ft
7%
220
385 Ft
24%
528
370 Ft
27%
1.012
356 Ft
30%
2.024
306 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 509 Ft 509 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 250 ml -es átlátszó üveg „cilindrica” egy formás, hengeres palack megfizethető áron - egyetemesen alkalmazható likőrökre, szeszes italokra, gyümölcslevekre, esszenciákra, olajokra és még sok mindenre.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 229 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 218 , 224 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 262 ml |
| Átmérő - Külső | 50 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 250 ml -es átlátszó üveg „cilindrica” egy formás, hengeres palack megfizethető áron - egyetemesen alkalmazható likőrökre, szeszes italokra, gyümölcslevekre, esszenciákra, olajokra és még sok mindenre.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 229 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 218 , 224 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 262 ml |
| Átmérő - Külső | 50 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























