350 ml magas üvegpohár, nyílás: Twist-Off (TO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
274 Ft
30
267 Ft
2%
60
260 Ft
5%
105
253 Ft
7%
255
210 Ft
23%
510
203 Ft
25%
1.005
192 Ft
29%
1.859
164 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 274 Ft 274 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 350 ml-es magas pohár praktikus hengeres alakú, amely lehetővé teszi a tartalom könnyű feltöltését és eltávolítását. Az üveg kompatibilis a csavarható fedéllel (TO 82). Ideális tartósításra és pasztőrözésre is.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 94,7 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 215 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 350 ml |
| Átmérő - Külső | 77,4 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. március 3. 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
A 350 ml-es magas pohár praktikus hengeres alakú, amely lehetővé teszi a tartalom könnyű feltöltését és eltávolítását. Az üveg kompatibilis a csavarható fedéllel (TO 82). Ideális tartósításra és pasztőrözésre is.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 94,7 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 215 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 350 ml |
| Átmérő - Külső | 77,4 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. március 3. 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























