Üvegek es palackok 350 ml üveges palack 'Dublin', négyzet alakú, nyak: parafa
Tételszám : 100028190
350 ml üveges palack 'Dublin', négyzet alakú, nyak: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 634 Ft
10
1 588 Ft
2%
20
1 553 Ft
4%
50
1 513 Ft
7%
100
1 336 Ft
18%
200
1 290 Ft
21%
770
1 251 Ft
23%
1.540
1 212 Ft
25%
Semmi sincs kiválasztva
A 350 ml -es átlátszó üveg „Dublin” alkalmas likőrökre, tüzekre és bármilyen szeszes italra. Egy szép palack vonzó áron.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 154 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 86 mm |
| Súly | 600 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 400 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 24–28×27 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 350 ml -es átlátszó üveg „Dublin” alkalmas likőrökre, tüzekre és bármilyen szeszes italra. Egy szép palack vonzó áron.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 154 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 86 mm |
| Súly | 600 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 400 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 24–28×27 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























