Üvegek es palackok 350 ml üvegpalack 'Maurizio', ovális, nyílás: parafa
Tételszám : 100028150
350 ml üvegpalack 'Maurizio', ovális, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 312 Ft
10
1 284 Ft
2%
20
1 256 Ft
4%
50
1 224 Ft
6%
100
1 079 Ft
17%
200
1 047 Ft
20%
576
1 015 Ft
22%
1.152
983 Ft
25%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 312 Ft 1 312 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A nagyon elegáns, 350 ml -es átlátszó üveg, a „Maurizio” alkalmas nagy minőségű likőrök és más finomságok számára. Egy szép üveg időtlen kialakításban.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 190 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 57 mm |
| Súly | 600 , 609 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 360 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A nagyon elegáns, 350 ml -es átlátszó üveg, a „Maurizio” alkalmas nagy minőségű likőrök és más finomságok számára. Egy szép üveg időtlen kialakításban.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 190 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 57 mm |
| Súly | 600 , 609 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 360 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























