Üvegek es palackok 350 ml üvegpalack 'Timmy', téglalap alakú, nyílás: parafa
Tételszám : 100016780
350 ml üvegpalack 'Timmy', téglalap alakú, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 362 Ft
20
1 319 Ft
3%
50
1 294 Ft
4%
100
1 269 Ft
6%
240
1 115 Ft
18%
480
1 079 Ft
20%
960
1 044 Ft
23%
1.920
1 019 Ft
25%
Semmi sincs kiválasztva
350ml átlátszó üveg palack 'Timmy' 350ml 'Timmy' egy nagy minőségű palack, nehéz talajjal. Alkalmas likőrökre és mindenféle szellemre.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 177,7 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 61,9 mm |
| Súly | 500 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 365 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
350ml átlátszó üveg palack 'Timmy' 350ml 'Timmy' egy nagy minőségű palack, nehéz talajjal. Alkalmas likőrökre és mindenféle szellemre.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 177,7 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 61,9 mm |
| Súly | 500 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 365 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























