Üvegek es palackok 375 ml üvegpalack 'Sweethearts', téglalap alakú, királykék, nyílás: parafa
Tételszám : 100006510
375 ml üvegpalack 'Sweethearts', téglalap alakú, királykék, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
673 Ft
20
648 Ft
3%
50
633 Ft
5%
100
619 Ft
8%
150
506 Ft
24%
250
488 Ft
27%
500
469 Ft
30%
1.000
404 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 673 Ft 673 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
375ml üveg üveg „kedvesek”: frissen szerelmesek, esküvői párok számára vagy csak azok számára, akik boldogok.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Kék üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 188 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 58 mm |
| Súly | 700 g |
| Térfogat | 375 ml |
| Szín | Kék |
| Száj mérete | ⌀ 17–21×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
375ml üveg üveg „kedvesek”: frissen szerelmesek, esküvői párok számára vagy csak azok számára, akik boldogok.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Kék üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 188 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 58 mm |
| Súly | 700 g |
| Térfogat | 375 ml |
| Szín | Kék |
| Száj mérete | ⌀ 17–21×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























