Üvegek es palackok 50 ml tégely 'Blue Edition', üveg, királykék, nyílás: csavarzár

Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Kék üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 44 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 70 g |
| Térfogat | 50 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 43 ml |
| Átmérő - Külső | 54 mm |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Kék üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 44 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 70 g |
| Térfogat | 50 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 43 ml |
| Átmérő - Külső | 54 mm |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés

Blue Edition – stílusos tégelyek ragyogó kék színben
A „Blue Edition” sorozat a modern dizájnt ötvözi a praktikus funkcionalitással, és intenzív kék árnyalatával elegáns hangsúlyt ad. A kiváló minőségű kozmetikai dobozok ideálisak krémek, kenőcsök és egyéb ápoló kozmetikai termékek számára. A csavaros zárónyílásnak köszönhetően biztonságosan lezárhatók, megőrizve a tartalom frissességét és minőségét. A kínálatunkból elérhető megfelelő fedők optimális kezelhetőséget biztosítanak, így a „Blue Edition” tökéletes választás a magas igényű szépségápolási termékekhez.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: A kupakokat külön kell megrendelni. Kérjük, ellenőrizze, hogy hozzáadta-e őket a kosarához.























