Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Contessa', ovális, nyílás: parafa
Tételszám : 100019920
500 ml üvegpalack 'Contessa', ovális, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 787 Ft
20
1 730 Ft
3%
50
1 684 Ft
5%
100
1 634 Ft
8%
200
1 410 Ft
21%
425
1 360 Ft
23%
850
1 307 Ft
26%
1.700
1 264 Ft
29%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 787 Ft 1 787 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A szélsőséges laposság és a hosszúkás nyak jellemzi ezt a palackot. Az elegáns, 500 ml -es, átlátszó üveg, a contessa "alkalmas a magas színvonalú likőrökre és más finomságokra.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 313 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 58 mm |
| Súly | 500 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 514 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A szélsőséges laposság és a hosszúkás nyak jellemzi ezt a palackot. Az elegáns, 500 ml -es, átlátszó üveg, a contessa "alkalmas a magas színvonalú likőrökre és más finomságokra.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 313 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 58 mm |
| Súly | 500 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 514 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























