Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Globus', nyílás: parafa
Tételszám : 100019690
500 ml üvegpalack 'Globus', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
3 206 Ft
10
3 107 Ft
3%
20
3 013 Ft
6%
50
2 940 Ft
8%
100
2 292 Ft
28%
200
2 201 Ft
31%
432
2 121 Ft
33%
864
2 041 Ft
36%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 3 206 Ft 3 206 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
És mégis forog! Ez a mondás erre a szokatlan, tengelyes földgömb alakú palackra is érvényes. A plexitartó külön rendelendő: 100021220 és 100021210.
| Alak - Alap | Földgömb |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 181,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 500 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 17–21×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
És mégis forog! Ez a mondás erre a szokatlan, tengelyes földgömb alakú palackra is érvényes. A plexitartó külön rendelendő: 100021220 és 100021210.
| Alak - Alap | Földgömb |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 181,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 500 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 17–21×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: A kupakokat külön kell megrendelni. Kérjük, ellenőrizze, hogy hozzáadta-e őket a kosarához.

























