Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack szeszesitalhoz, nyílás: PP 28
Tételszám : 100018610
500 ml üvegpalack szeszesitalhoz, nyílás: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
578 Ft
30
560 Ft
3%
60
542 Ft
6%
105
531 Ft
8%
210
434 Ft
24%
435
420 Ft
27%
735
409 Ft
29%
1.470
348 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 578 Ft 578 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A klasszikus 500 ml -es Spirits palack alkalmas mindenféle likőrökre és szeszes italokra.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 258 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 362 , 365 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 515 ml |
| Átmérő - Külső | 78 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A klasszikus 500 ml -es Spirits palack alkalmas mindenféle likőrökre és szeszes italokra.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 258 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 362 , 365 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 515 ml |
| Átmérő - Külső | 78 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























