Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Timmy', téglalap alakú, nyak: parafa
Tételszám : 100016570
500 ml üvegpalack 'Timmy', téglalap alakú, nyak: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 546 Ft
10
1 496 Ft
3%
20
1 471 Ft
4%
50
1 432 Ft
7%
100
1 266 Ft
18%
200
1 224 Ft
20%
610
1 188 Ft
23%
1.525
1 153 Ft
25%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 546 Ft 1 546 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
500 ml átlátszó üveg palack 'Timmy' A mi 500 ml 'Timmy' egy nagy minőségű palack, nehéz talajjal. Alkalmas likőrökre és mindenféle szellemre.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 215 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 62,4 mm |
| Súly | 600 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
500 ml átlátszó üveg palack 'Timmy' A mi 500 ml 'Timmy' egy nagy minőségű palack, nehéz talajjal. Alkalmas likőrökre és mindenféle szellemre.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 215 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 62,4 mm |
| Súly | 600 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























