Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Trompete', nyílás: parafa
Tételszám : 100020410
500 ml üvegpalack 'Trompete', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 990 Ft
10
1 933 Ft
2%
20
1 873 Ft
5%
50
1 834 Ft
7%
100
1 495 Ft
24%
200
1 442 Ft
27%
605
1 396 Ft
29%
Semmi sincs kiválasztva
Az 500 ml -es átlátszó üveg „trombita” különleges ajándék a zene szerelmeseinek. A motívum palack alkalmas mindenféle likőrökre és szellemekre.
| Alak - Alap | Trombita |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 335 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 750 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az 500 ml -es átlátszó üveg „trombita” különleges ajándék a zene szerelmeseinek. A motívum palack alkalmas mindenféle likőrökre és szellemekre.
| Alak - Alap | Trombita |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 335 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 750 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.





















