Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Weinschlegel', nyílás: parafa
Tételszám : 100017620
500 ml üvegpalack 'Weinschlegel', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
712 Ft
21
694 Ft
2%
63
673 Ft
5%
105
659 Ft
7%
252
530 Ft
25%
420
513 Ft
27%
882
502 Ft
29%
1.734
427 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 712 Ft 712 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A nagyon elegáns, 500 ml -es átlátszó üveg, a „Diana” alkalmas nagy minőségű likőrök és egyéb finomságok számára. Egy szép üveg időtlen kialakításban.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 336 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 491 , 500 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Átmérő - Külső | 66,8 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A nagyon elegáns, 500 ml -es átlátszó üveg, a „Diana” alkalmas nagy minőségű likőrök és egyéb finomságok számára. Egy szép üveg időtlen kialakításban.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 336 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 491 , 500 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Átmérő - Külső | 66,8 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























