Üvegek es palackok 580 ml négyzet alakú üveg 'Ikarus', nyílás: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Tételszám : 100016760
580 ml négyzet alakú üveg 'Ikarus', nyílás: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
895 Ft
10
873 Ft
2%
20
840 Ft
6%
50
826 Ft
7%
100
672 Ft
24%
200
647 Ft
27%
693
628 Ft
29%
1.386
537 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 895 Ft 895 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az olasz produkcióból származó téglalap alakú, 580 ml -es „ikarus” Glass nagyon modern és stílusos, és különösen alkalmas forrásra és pasztörizálásra.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 119 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 86 mm |
| Súly | 350 , 369 g |
| Térfogat | 580 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 638 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 82 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az olasz produkcióból származó téglalap alakú, 580 ml -es „ikarus” Glass nagyon modern és stílusos, és különösen alkalmas forrásra és pasztörizálásra.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 119 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 86 mm |
| Súly | 350 , 369 g |
| Térfogat | 580 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 638 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 82 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























