Üvegek es palackok 65 ml lapos zuhanóüveg, nyílás: Twist-Off (TO 66)
Tételszám : 100017560
65 ml lapos zuhanóüveg, nyílás: Twist-Off (TO 66)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
185 Ft
56
182 Ft
1%
112
174 Ft
5%
252
171 Ft
7%
504
139 Ft
24%
1.008
135 Ft
27%
3.668
132 Ft
28%
7.300
117 Ft
36%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 185 Ft 185 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
65 ml-es lapos befőttes üveg. Kissé túl üres és egyetemesen alkalmas, például lekvárok, paszták, méz, fűszerek és még sok más dologhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 33,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 70 , 74 g |
| Térfogat | 65 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 65 ml |
| Átmérő - Külső | 59,5 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
65 ml-es lapos befőttes üveg. Kissé túl üres és egyetemesen alkalmas, például lekvárok, paszták, méz, fűszerek és még sok más dologhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 33,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 70 , 74 g |
| Térfogat | 65 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 65 ml |
| Átmérő - Külső | 59,5 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















